14 april 2025
Wie mag er op de fiets naar school?
Het lijkt niet voor iedereen duidelijk wie wel en wie niet met de fiets mag komen. In de schoolgids staat een kaartje van de straten. Als je in een rood gearceerde straat woont, moet je lopend naar school komen en moet je je fiets thuislaten. Hierop zijn geen uitzonderingen. We worden als school te groot om uitzonderingen toe te staan.
Als je na school je fiets nodig hebt, mag je alleen naar school komen na overleg met iemand van het MT of met juf Schouten. Anders is het ook als de juf of meester aangeeft dat iedereen met de fiets naar school moet komen i.v.m. een excursie o.i.d.
Als een kind in een kleutergroep zit en een nieuwe fiets op school wil laten zien, mag dat eenmalig in overleg met de leerkracht.
Als je dus vanaf nu naar school komt zonder dat je een fietsnummer of toestemming hebt, moet je je fiets thuisbrengen.
Sommige kinderen blijven op de fiets naar school komen ondanks dat ze hier al herhaaldelijk op zijn aangesproken. Wilt u als ouders hierop toezien?
Het lijken strenge maatregelen maar het voorkomt onduidelijkheid van de regel. En het voorkomt ook schade aan fietsen. Dit laatste gebeurt de laatste tijd nl. ook vaker.
Het officiële toegangshek is aan de Schoolstraat. Als je van de dijk komt mag je via het Kerkplein door het kleuterhek het plein op. De rest van de kinderen komt gezellig door de hoofdingang.
